235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1584. Karkötő

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "NN" mesterjegy, farkasfogas pálcás fazon, nyelves zárral, dupla biztonsági nyolcassal

101,5 g; h: 19 cm