1317. Kaspó
Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, talpán kék "Fischer I. Budapest" jelzettel, masszába nyomott
19*23 cm
készítői bélyegző, 745-ös formaszámmal, peremén tűzi repedések