235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1317. Kaspó

Fischer Ignác, Budapest, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, talpán kék "Fischer I. Budapest" jelzettel, masszába nyomott

19*23 cm

készítői bélyegző, 745-ös formaszámmal, peremén tűzi repedések