1548. Kínáló kosár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PAAR forgalmazó jel és Victor Nuber mesterjegy, négy golyó lábon hullámzó peremű tálka, fülén golyós összekötővel, színtelen
187 g; 14,5*15,8 cm
üvegbetét későbbi pótlás, Neuwirth II. 87. o.