235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fali dísztál

1364. Fali dísztál

Schütz Cilli, 19. sz. vége, mázas porcelánfajansz, hátoldalán: Schütz Cilli 594 jelzettel, pereme restaurált

d: 39 cm