235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kiöntő készlet, 3 db-os

1544. Kiöntő készlet, 3 db-os

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, hatszöges art deco forma, csont izoláló és tetőgyűrűvel

784 g; m: 5,2-15,5 cm