1544. Kiöntő készlet, 3 db-os
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, hatszöges art deco forma, csont izoláló és tetőgyűrűvel
784 g; m: 5,2-15,5 cm