1532. Tintatartó
Birmingham, 1911, sterling ezüst gilosált halvány lila zománc díszítéssel, "HBD" mesterjegy, kitöltött talp, üvegtégelye törött, kis sérüléssel
Btto: 106 g; 6,6* 4 cm