235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tintatartó

1532. Tintatartó

Birmingham, 1911, sterling ezüst gilosált halvány lila zománc díszítéssel, "HBD" mesterjegy, kitöltött talp, üvegtégelye törött, kis sérüléssel

Btto: 106 g; 6,6* 4 cm