235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1440. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Berthold Ungar és "DOMINUS" mesterjegyek, hegedűtok alakú nyelek acél pengékkel, KE vésett tulajdonosi monogrammal,

Ntto: 1858 g

eredeti üvegbetétekkel és dobozzal: Czinner Mór Szatmár felirattal, össz.: 39 db, Neuwirth II. 255. o. Taf. 74.