235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szalongarnitúra, 8 db-os

1104. Szalongarnitúra, 8 db-os

magyar, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, aranyozott sárgaréz veretekkel, kis sérülésekkel, kanapé: 99*126*58 cm; szék: 89*39,5*44 cm; karszék: 93*56*54 cm

asztal: 77,5*79*52 cm