235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ékszertartó szekrény

1028. Ékszertartó szekrény

német, 19. sz. vége, fenyőfa alapon feketére pácolt fa, csont intarziás díszítéssel, 8 kis fiókkal és 2 nagyobb fiókkal, tetején felnyitható rekesszel

66*39*20 cm

a fiókok textillel bélelve, kis sérülésekkel