1028. Ékszertartó szekrény
német, 19. sz. vége, fenyőfa alapon feketére pácolt fa, csont intarziás díszítéssel, 8 kis fiókkal és 2 nagyobb fiókkal, tetején felnyitható rekesszel
66*39*20 cm
a fiókok textillel bélelve, kis sérülésekkel