235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1344. Váza

holland, Zuid-Gouda, festett fehércserép, jelezve az alján: Zuid Holland Gouda 88/280, restaurált

m: 42,5 cm