235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza pár

908. Váza pár

Japán, 19. sz. vége, satsuma jellegű kőcserép, madaras-virágos dekorral, szájpereme aranyozva, alján jelzettel

m: 34 cm