235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

1283. Tányér

Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, kínaizáló jelenettel, jelezve az alján: máz feletti kék koronás címeres jellel

d: 22,5 cm