235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1597. Gyűrű

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany Fővárosi Óra- Ékszer Vállalat, fejben 4 db mélykék, marquise csiszolású zafír, közepén régi csiszolású brillel, kis sérüléssel

5,4 g