1597. Gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany Fővárosi Óra- Ékszer Vállalat, fejben 4 db mélykék, marquise csiszolású zafír, közepén régi csiszolású brillel, kis sérüléssel
5,4 g