235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1436. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, mesterjegy nélkül, apró horpadással

411,3 g; 9*13,5*10 cm