1020. Kandalló óra
magyar, 19. sz. első fele, negyedütős szerkezet, feketére festett fa óratok, alabástrom oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, felső ívben festett figurális jelenettel, ingával,
m: 59 cm
működőképes, óra hátlap hiányzik, sérült, hiányos tok, javításra szorul