235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Desszertes készlet

1452. Desszertes készlet

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz (?) mesterjegy, fém felső részek, 4 db villa és 4 db kés, 2 db csavartszáras kés kiegészítés, dobozzal, kis sérüléssel

cca. Ntto: 100 g; h: 18-20 cm