235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Komód

1034. Komód

francia, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, topolyafa intarziával, aranyozott sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal

85*97*48 cm