235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Zenélő fiúk

1297. Zenélő fiúk

Bécs, 1800 körül, festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet és masszába nyomott 796-os számmal, restaurált, apró hibával

m: 16 cm