235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztali készlet

1433. Asztali készlet

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, tálon Bachruch mesterjegy, az edényeken AB jelzet, vésett TL tulajdonosi monogrammal és bordázott díszítéssel, össz.: 4 db, apró hibával

1036 g; m: 4,5-11 cm, h: 13-24,5 cm