235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj, 5 db és cukortartó

1278. Csésze és alj, 5 db és cukortartó

Bécs, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzetekkel, kis restaurálással, apró sérüléssel

m: 4,2 cm; d: 13 cm; cukortartó: 10*13*9 cm