235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáskanna

1541. Teáskanna

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BI" ismeretlen mesterjegy, art deco stílusú, bordázott díszítéssel, fül izoláló kaucsuk gyűrűkkel

842 g; m: 19 cm