1486. Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Shleifen Antal (?) mesterjegy, három levéldíszes lábon hólyagolt test, virágkosár tetődísszel, belső részen aranyozva
242 g; m: 13,5 cm, d: 11,5 cm