235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tükör

1002. Tükör

osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa, gipszmasszás díszítéssel, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel

69*45,5 cm