1528. Cigarettatárca
1930 körül, töredékes fémjel, 800 ezrelékes ezüst, fedlap csík vésett díszítéssel és aranyozással kiemelve, méhsejt felületi dekor rózsás oldallapokkal, belül is aranyozással
118 g; 11,7*8*1,1 cm