235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1610. Szoliter gyűrű

20. sz. vége, 2006 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany, "L" mesterjegy, csavartkarmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,45 ct (M2, TCr, VSI2)

3 g