235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Női íróasztal

987. Női íróasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy nagyobb és két kisebb fiókkal, felújított

86*108*68 cm