1402. Áldó Krisztus
Bécs, 1847, 13 latos antik ezüst, Johan Mayer mesterjegy, filigrán díszes keresztbe csontra festett kegykép, egyházi tárgy felső dísze lehetett, sérült
Btto: 31,2 g; 10*10 cm