235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Áldó Krisztus

1402. Áldó Krisztus

Bécs, 1847, 13 latos antik ezüst, Johan Mayer mesterjegy, filigrán díszes keresztbe csontra festett kegykép, egyházi tárgy felső dísze lehetett, sérült

Btto: 31,2 g; 10*10 cm