235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Hálószoba garnitúra, 4 db-os

1027. Hálószoba garnitúra, 4 db-os

francia, 19. sz. vége, festett, aranyozott fa, kartusokban rokokó gáláns jelenetekkel, 2 éjjeliszekrény: 82*60*39 cm, 2 ágy: 216*139,5*110 cm