1333. Díszkancsó
Fischer Emil, Budapest, 19. sz. vége, festett, aranyozott, áttört fajansz, talpán jelzett: máz feletti FE bélyegző és masszába nyomott "Fischer Emil Budapest", 6005 bélyegzés
m: 21 cm