235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1378. Tálca

osztrák (?), 19. sz. második fele, 13 latos antik ezüst, mesterjegy nélkül, hullámzó peremű test, gazdagon vésett, poncolt díszítéssel

688 g; 36,8*28 cm