235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalközép

1513. Asztalközép

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott mesterjegy, szecessziós, hullámzó forma nőalakkal, kis hibával

1724 g; 20*44,5*40 cm