235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaspó

915. Kaspó

Kína, 19. sz., aranyozott bronz és színes rekeszzománc díszítéssel, alján archaikus jellel, sárkány és főnixmadár ábrázolással

m: 14,5 cm