235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kabinetszekrény

990. Kabinetszekrény

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, esztergált lábazaton, felnyitható lapja alatt négy kis fiókkal és posztó borítással

153*80*71cm

aranyozott bronz veretekkel, 1 db kulccsal