990. Kabinetszekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, esztergált lábazaton, felnyitható lapja alatt négy kis fiókkal és posztó borítással
153*80*71cm
aranyozott bronz veretekkel, 1 db kulccsal