235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Duplafedeles férfi zsebóra

1602. Duplafedeles férfi zsebóra

19. sz. vége, 1902 előtti, bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos percbeosztásos, kis másodperckörös, zománcozott számlap, tokszám: 317682, felhúzó korona fém, tokon

Btto: 84,8 g; d: 51 mm

vésett BE koronás monogram (Boleman Ernő) és családi címer, működik, oldalán kis sérüléssel