1321. Dísztál
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, perzsamintás dekorral, talpán kék TJM családi jelzettel és 220-as formaszámmal, restaurált
d: 31,5 cm