235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

1321. Dísztál

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, perzsamintás dekorral, talpán kék TJM családi jelzettel és 220-as formaszámmal, restaurált

d: 31,5 cm