1460. Cukordoboz
Bécs, 1846, 13 latos antik ezüst, Jakob Weiss mesterjegy, bordázott lábakon álló téglatest, díszes talpazat és perem bordűrrel, restaurált, zárszerkezet és kulcs hiányzik
334 g: 8*13*9,5 cm