235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztál

922. Dísztál

Kína, 19. sz. vége, visszadatált 18. századi jelzettel, máz alatt és felett festett, porcelán, sárkány és főnixmadár ábrázolással, alján négy szerencse jellel

d: 43,5 cm