235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Füles kínáló

1416. Füles kínáló

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "TJ" mesterjegy, talpas, ovális, domborított test, stilizált peremdísszel

304 g; 12*29,5*13 cm