235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Hintó formájú vitrin

1247. Hintó formájú vitrin

francia, 1800 körül, ónmázas fajansz, csiszolt üvegekkel, jelzett az alján: AR, hiányos restaurált

m: 30 cm