235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszpohár

1220. Díszpohár

Anton Kothgasser (Bécs, 1769-1851) műhelye zománcfestett, aranyozott szintelen üveg, "Die Schönlaterngasse" felirattal, jelzés nélkül, aranyozás kissé kopott

m:13 cm