1220. Díszpohár
Anton Kothgasser (Bécs, 1769-1851) műhelye zománcfestett, aranyozott szintelen üveg, "Die Schönlaterngasse" felirattal, jelzés nélkül, aranyozás kissé kopott
m:13 cm