1556. Fagylaltos készlet
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, részben aranyozott ezüst, "G.N." mesterjegy, angol vágott fazon, össz.: 13 db, doboza pótolt
430 g; h: 14,5-23,8 cm