235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Pohár

1403. Pohár

magyar, 1867-es év második fele, 13 latos antik ezüst, "DK" mesterjegy, palástján vésett díszítéssel, SR tulajdonosi monogrammal, restaurált

95 g; m: 9,4 cm