235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tányér

809. Tányér

Itália, Savona (?), 19. sz., ónmázas majolika, jelzett a talpon: máz alatti kék kakas jelzés, apró mázhibával, hajszálrepedt

d: 23,5 cm