1542. Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjegy, 3 golyó lábra emelt kerek, kalapált, sugarasan bordázott test
460 g; d: 28,2 cm