235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1343. Dísztányér

Telkibánya, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelánfajansz, jelezve az alján: masszába nyomott "Telkibánya" felirattal, apró sérüléssel

d: 24 cm