235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1423. Gyertyatartó pár

Augsburg, 1781-1783, antik ezüst, Johann Christian Neuß mesterjegy, kalapált, négyzetes talp, domborított, poncolással kiemelt lándzsalevél koszorúval, oszlopos szárral, gyöngysor dísszel és

830 g; m: 21,5 cm

kivehető gyertyacsészékkel, kis sérüléssel, Rosenberg 3. Nr 278 és 1015.