1423. Gyertyatartó pár
Augsburg, 1781-1783, antik ezüst, Johann Christian Neuß mesterjegy, kalapált, négyzetes talp, domborított, poncolással kiemelt lándzsalevél koszorúval, oszlopos szárral, gyöngysor dísszel és
830 g; m: 21,5 cm
kivehető gyertyacsészékkel, kis sérüléssel, Rosenberg 3. Nr 278 és 1015.